• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support

Let op: Als gevolg van het Coronavirus is het momenteel drukker dan normaal op onze klantenservice en bij onze bezorgdiensten.
Hierdoor kan je pakketje later aankomen dan verwacht.

Excuses voor het ongemak.

 

BOSCH Brandstoffilter (0 450 905 316)

€ 22,51

€ 11,34

Je geselecteerde auto

NL

BOSCH Brandstoffilter (0 450 905 316)

49%
Korting
  • Artikelnummer: 0 450 905 316
  • Bouwjaar tot: 02-1999 | brandstoftoevoer: Benzine-injectie | Filter type: Pijpfilter | Diameter (mm): 55 | Hoogte (mm): 166 | Ingang ø [mm]: 8 | Uitgang ø [mm]: 8
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: F 5316
  • Vervangt: 0 450 905 273

€ 22,51

€ 11,34

Aantal:
Vraag levertijd op

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen

Meer informatie

Specificaties

Bouwjaar tot 02-1999
brandstoftoevoer Benzine-injectie
Filter type Pijpfilter
Diameter (mm) 55
Hoogte (mm) 166
Ingang ø [mm] 8
Uitgang ø [mm] 8

Vervangt

Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 46523087
ALFA ROMEO 60811822
ALFA ROMEO 60811904
ALFA ROMEO 60812738
AUDI 6X0 201 511 B
FIAT 46403932
FIAT 46403933
FIAT 46441236
FIAT 46523087
FIAT 46769601
FIAT 71736100
GMC 90353562
JAGUAR C2S 2768
JAGUAR C2S 45278
JAGUAR 1X43-9155-A
JAGUAR 1X43-9155-AA
LADA 21230 1117010 02
OPEL 8 08 568
OPEL 8 18 506
OPEL 8 18 508
OPEL 8 18 509
OPEL 8 18 510
OPEL 8 18 514
OPEL 8 18 568
SKODA 6X0 201 511 B
VW 6X0 201 511
VW 6X0 201 511 B

Laatst bekeken producten

BOSCH Brandstoffilter (0 450 905 316)

€ 11,34

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

MANN-FILTER Brandstoffilter (WK 512)

€ 9,31

Bekijken

PURFLUX Brandstoffilter (EP163)

€ 12,14

Bekijken

FEBI BILSTEIN Brandstoffilter (17635)

€ 5,23

Bekijken

NIPPARTS Brandstoffilter (J1330901)

€ 11,51

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9 uit 10
(4635 reviews)

© 2020

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie