Gloeibougie voor Jaguar X-TYPE I Stationwagen (X400) 2.0 D Diesel (96kW / 131pk)
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Common-rail drukregelklep
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector reparatieset
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Uitlaatpakking
- Vacuumpomp pakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -45%
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LJ46B, M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Motorcode | LJ46B |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35,0 |
| Totale lengte [mm] | 147,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -33%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, 5960G2, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | 5960G2 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 146,1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Componentennummer | BSG 30-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Conushelling | 93 |
| Pooluitvoering | Pin |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M10x1, M4
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 93° |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Lengte [mm] | 35, 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
X404, M10X1, M4
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 146,1 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2004 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Motorcode | X404 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10 x 1,0, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -68%
M10x1, M4x0,7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Lengte [mm] | 35, 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
