Oliedrukschakelaar voor Jaguar X-TYPE I Stationwagen (X400) 2.0 D Diesel (96kW / 131pk)
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Common-rail drukregelklep
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector reparatieset
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Uitlaatpakking
- Vacuumpomp pakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, 1/4-18NPT, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/4" NPTF, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" NPTF |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1131J2, 1/4 - 18NPT
| Voor OE nummer | 1131J2 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 - 18NPT |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, groen, 24mm, BSG 30-840-006
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24mm |
| Druk (bar) van | 0 |
| Druk (bar) tot | 0 |
| Componentennummer | BSG 30-840-006 |
| Druk (bar) | 0 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4-18NPT
| TecDoc-motornummer | 24399, 24398 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4-18NPT
| TecDoc-motornummer | 24399, 24398 |
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/4" x 18 NPTF, zwart, wit
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
Opener, 1/4 x 18 NPTF, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| TecDoc-motornummer | 24398 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
