Alternator/Dynamo voor Jaguar X-TYPE I Stationwagen (X400) 2.0 D Diesel (96kW / 131pk)
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Common-rail drukregelklep
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector reparatieset
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Uitlaatpakking
- Vacuumpomp pakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 151 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -24%
Draairichting met de klok mee, L/R, Vierpunts-bevestiging, X404
| Gewicht [kg] | 5,764 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Bouwjaar vanaf | 03-2004 |
| Motorcode | X404 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Type versnellingsbak | 5M |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Max out put 140-150A, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Type | Max out put 140-150A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
J16618, C2S47100, V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Chassisnummer (VIN) tot | J16618 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | C2S47100 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Max out put 140-150A, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Type | Max out put 140-150A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Max out put 140-150A, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Type | Max out put 140-150A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-SIG-FR, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, C2S47100, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Nieuw onderdeel | |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | C2S47100 |
| Laadstroom [A] | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| TecDoc-motornummer | 24398, 24399 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40,5 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 155 |
- -7%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40,5 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,7 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 155 |
- -41%
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| TecDoc-motornummer | 24398, 24399 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf
| TecDoc-motornummer | 24398, 24399 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -17%
R4-X404
| Motorcode | R4-X404 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vierpunts-bevestiging, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp, BSG 30-825-006
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Componentennummer | BSG 30-825-006 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 151 |
R4-X404
| Motorcode | R4-X404 |
| Bouwjaar tot | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 41 |
| Lengte 2 [mm] | 55 |
| Lengte 3 [mm] | 75 |
- -58%
B+,L,S,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 1120212 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Max out put 140-150A, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Type | Max out put 140-150A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 b+ |
| S-SIG-FR | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
