Schokdemper voor Jaguar X-TYPE I Stationwagen (X400) 2.0 D Diesel (96kW / 131pk)
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Chassisnummer (VIN) tot | J18051 |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X169A |
| Per twee vervangen |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Vooras, Gasdruk, Veerpoot
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -34%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | C2S18545 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met sportchassis, Gasdruk, C44219
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Chassisnummer (VIN) tot | C44219 |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X169A |
| Per twee vervangen |
- -34%
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met sportchassis, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | C44220 |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X169A |
- -31%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET45X140A |
- -34%
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X169A |
- -32%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET45X140A |
| Per twee vervangen |
- -12%
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET45X140A |
- -22%
Voor voertuigen met sportchassis, Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -4%
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -14%
Voor voertuigen met sportchassis, Vooras, Gasdruk, Veerpoot
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
- -6%
Vooras, voor voertuigen met sportchassis, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -41%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -33%
Vooras, Gasdruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Pen onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 296 |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Diameter 2 [mm] | 52 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 470 |
- -66%
