Koelvloeistofflens voor Skoda KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI Diesel (110kW / 150pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Elektromotor
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomp, aandrijfaccu
- Waterpomppakking
Met snelkoppeling, 3B0 122 291 B
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 59 |
| TecDoc-motornummer | 34419 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291 B |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 3B0 122 291B
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291B |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling, 3B0 122 291 B
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 59,2 |
| TecDoc-motornummer | 34419 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291 B |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Verbindingsleiding, zwart
| Bouwjaar vanaf | 03-2017 |
| Materiaal | Kunststof |
| TecDoc-motornummer | 33915 |
| Koelleiding | Verbindingsleiding |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 3B0 122 291B
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, rechts
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 5Q0 121 619A
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| TecDoc-motornummer | 34419 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof, DBGA, Met pakking
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Motorcode | DBGA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
DBGA, Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Motorcode | DBGA |
| Materiaal | Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Met pakking, 06K121132H, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06K121132H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -48%
Met pakking, 3B0122291B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3B0122291B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Met pakking, 04L121131AA, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 04L121131AA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -58%
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| TecDoc-motornummer | 34419 |
- -40%
Kunststof, Cilinderkop
| Bouwjaar vanaf | 03-2017 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
Kunststof, 5Q0121619A, zwart, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 47 |
| Lengte [mm] | 65,75 |
| Hoogte [mm] | 76,8 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar vanaf | 03-2017 |
| Voor OE nummer | 5Q0121619A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -65%
