Maxgear auto-onderdelen
M14x1,5, zilver, Staal
| TecDoc-motornummer | 33915, 40384, 34419 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 48 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, MAHLE, Met pakkingen
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1ZA, 1ZK, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Breedte [mm] | 160 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 64,5 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Filter type | Filter insert |
| TecDoc-motornummer | 40384 |
| Diameter [mm] | 21 |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Hoogte 1 [mm] | 149 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met ingebouwde magnetische sensorring, Kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 06K 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 625 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 25 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| TecDoc-motornummer | 34419 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-0906 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad, Maat wijkt af van het origineel
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1LG, 1LW, Vooras, 1LA
| Voor PR nummer | 1LG, 1LW, 1LA |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 175 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 69,5 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-0905 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 03-2017 |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 330 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aantal adapters | 8 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras boven, Enkelwielophanging, M 12
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| As | Enkelwielophanging |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Totale lengte [mm] | 94 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorzetruit, Met moer |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 82 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1JP, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, Achteras, PU (Polyurethaan)
| Niet voor PR-nummer | 1JP |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Inbouwplaats | Achteras |
| TecDoc-motornummer | 34419 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 127 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, 1ZK
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZK |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 2ET, 1KU, 1KJ
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 2ET, 1KU, 1KJ, 2EM, 2EY, 2EI |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 56,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0553 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
