Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, Maat wijkt af van het origineel
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | 4 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 05-2021 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar tot | 05-2021 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Optioneel | |
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Carbon filter |
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432540 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432543 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -53%
Filter insert, Met pakkingen
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -44%
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432540 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628630 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Niet voor koude klimaatzones |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Lengte [mm] | 291 |
| Breedte [mm] | 176,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -44%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, voor voertuigen met start/stop, B00
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 175 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1, Montage van verschillende merken niet toegestaan!, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| TecDoc-motornummer | 40384, 33915, 34419 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan!, Zonder druksensor |
| Blokkenscheiding | |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
B00
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Stoffilter
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 253,5 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432543 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628630 |
- -50%
Voor, Flat blade wisserblad, Maat wijkt af van het origineel, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, zonder waterafscheider
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Filter type | Filter insert, zonder waterafscheider |
| Diameter [mm] | 90,5 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9,1 |
- -45%
Vooras, 1ZK, 1ZA, ECE-R90
| Aantal schroeven | 4 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 40384, 34419 |
| Bouwjaar tot | 06-2024, 03-2022 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZK, 1ZA |
| Breedte [mm] | 160,2 |
| Blokkenscheiding | |
| Dikte [mm] | 20,4 |
| Hoogte [mm] | 64,5 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| WVA-nummer | 25086 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474512, 1987474572, 1987473597 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -59%
Achter
| Bouwjaar vanaf | 06-2021 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Lengte 1 [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, 4H0 951 253 C, IP5K4, Werkkontakt
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
- -16%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| TecDoc-motornummer | 40384 |
| Filter type | Filter insert |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Hoogte 1 [mm] | 149 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 29 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -29%
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Optioneel | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
1KU, 1KJ, Achteras, ECE-R90
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Voor PR nummer | 1KU, 1KJ |
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 56,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 25009 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 11-2021 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 61 |
- -33%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 292 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Breedte [mm] | 176,5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
