Koplamp voor Skoda KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI Diesel (110kW / 150pk)
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dwarsbalk
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Buitenspiegel omgevinglicht
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Spoorwisselwaarschuwingslampje
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, PWY24W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H8, H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen, Met knipperlamp, Met daglicht (LED), Met dimlicht |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1EF 012 669-091 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED), Met mistlampen, Met knipperlicht (LED), Met dimlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Landuitvoering | Europa |
| Artikelnummer paar | 1ZX 012 669-401 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PWY24W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PWY24W, W5W, H7/H7, H8 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met daglicht (LED), Met knipperlamp, Met dimlicht, Met mistlampen |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1EF 012 669-101 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met grootlicht (LED), Met mistlampen, Met positielicht (LED), Met dimlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Landuitvoering | Europa |
| Artikelnummer paar | 1ZX 012 669-391 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H8, H7/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H8, H7/H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H8, H7/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H8, H7/H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, PWY24W, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PWY24W, W5W, H8, H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen, Met knipperlamp, Met daglicht, Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, PWY24W, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PWY24W, W5W, H8, H7/H7 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen, Met knipperlamp, Met daglicht, Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, HELLA, Links, LED
| Kwaliteit | Certified Quality, HELLA |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met mistlampen, Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met dagrijverlichting (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met dagrijverlichting (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
- -65%
Certified Quality, HELLA, rechts, LED
| Kwaliteit | Certified Quality, HELLA |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met mistlampen, Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor knipperlicht, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
