Bosch auto-onderdelen
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 292 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Breedte [mm] | 176,5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Filter insert, met waterafscheider
| Filter type | Filter insert, met waterafscheider |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9,3 |
- -57%
Achteras, ATE
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1ZK, 1ZA, Geventileerd
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 40384, 34419 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2024, 03-2022 |
| Voor PR nummer | 1ZK, 1ZA |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1LA, Geventileerd, 1LG
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LG |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 340 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, 1KU, 2EI, 2EM
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Bouwjaar tot | 06-2024, 03-2022 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 40384, 34419 |
| Voor PR nummer | 1KU, 2EI, 2EM |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Achteras, Geventileerd, 2ET, 1KJ
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 06-2024, 03-2022 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 40384, 34419 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor PR nummer | 2ET, 1KJ, 2EY |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -34%
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
- -16%
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 640 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Bosch, Zonder houder
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -27%
ATE, Achteras
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Remsysteem | ATE |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -29%
- -9%
Luchtfilter
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 34419 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2017 |
| Bouwjaar tot | 03-2022 |
- -12%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, W16W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Schijfremmen, Vooras, 1LA, 1ZA
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LA, 1ZA, 1LG, 1LW |
| Lengte [mm] | 170 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| TecDoc-motornummer | 40384, 33915, 34419 |
| Lengte [mm] | 1030 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar vanaf | 06-2020 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Blokkenscheiding |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voor stofrijke omgeving
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Aantal tanden | 145 |
| Lengte [mm] | 1381 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor stofrijke omgeving |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 10-2021 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 75 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1LA, 1LW, 1LG
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LW, 1LG |
| Breedte [mm] | 175 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25217 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474408, 1987474432 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -63%
4H0 951 253, Werkkontakt, Met houder, Zonder lichtomschakelfunctie
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Weerstand [Ohm] | 360 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder lichtomschakelfunctie |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Common rail, Diesel
| TecDoc-motornummer | 33915, 34419 |
| Bouwjaar tot | 06-2024 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 124,47 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
