Oliekoeler motorolie voor Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI Diesel (74kW / 101pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco toebehoren
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilator houder
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Visco-koppeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Manuele versnelling, automatische bediening, Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing
| Aandrijving | Manuele versnelling, automatische bediening |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 129 |
| Netbreedte [mm] | 93 |
| Netdiepte [mm] | 61 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Hoogte ingang [mm] | 13,5 |
| Breedte ingang [mm] | 9 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -18%
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK 1.6i/1.8i AT 190x88
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Netlengte [mm] | 190 |
| Netbreedte [mm] | 88 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.4 TDi 90x90x60
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Diameter [mm] | 19,9 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2001 |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Breedte [mm] | 92 |
| Voor OE nummer | 028 117 021 K/B/L |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netlengte [mm] | 90 |
| Netbreedte [mm] | 90 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 99,7 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Met afdichtring
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 92 |
| Netbreedte [mm] | 92 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Manuele versnelling, automatische bediening, Aluminium, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Aandrijving | Manuele versnelling, automatische bediening |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 129 |
| Netbreedte [mm] | 93 |
| Netdiepte [mm] | 61 |
| Ribbenaantal | 9 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
9N-2-000 001, 9N-A-050 000, 1J-W-000 001
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-2-000 001, 1J-W-000 001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N-A-050 000 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 92 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Hoogte [mm] | 61 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen
| TecDoc-motornummer | 16337, 19255, 15473 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Hoogte [mm] | 75 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK AT 1996-2003
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, niet voor versnellingsbak, automatische bediening, niet voor versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Let op technische data |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 93 |
| Netbreedte [mm] | 95 |
| Netdiepte [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
096 409 061 G
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Voor OE nummer | 096 409 061 G |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, met afdichtringen
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Aluminium, Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Ribbenaantal | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 192 |
| Netbreedte [mm] | 88 |
| Netdiepte [mm] | 105 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
028117021L, Met pakking
| Voor OE nummer | 028117021L |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Koelribben gesoldeerd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,70 |
| Nettogewicht [g] | 442 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netlengte [mm] | 92 |
| Netbreedte [mm] | 92 |
| Netdiepte [mm] | 61 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Met afdichtring
| Breedte [mm] | 92 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 92 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
90 X 90 X 54 mm, Manuale / Automatische versnelling, 028.117.021 B, K, L, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 90 X 90 X 54 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 028.117.021 B, K, L |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 87 |
| Netbreedte [mm] | 95 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 191 |
| Netbreedte [mm] | 88 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Ribbenaantal | 10 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MODINE, Aluminium, Zonder afdichtring
| Voor fabrikant | MODINE |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Netlengte [mm] | 188 |
| Netbreedte [mm] | 91 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Ribbenaantal | 8 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Aluminium |
| Ribbenaantal | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Netlengte [mm] | 104 |
| Netbreedte [mm] | 102 |
| Netdiepte [mm] | 115 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
87 x 95 x 60 mm, Met afdichtring
| Afmeetingen radiateur | 87 x 95 x 60 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Breedte [mm] | 87 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Lengte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 98 |
096409061E, Zonder pakking
| Voor OE nummer | 096409061E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -5%
096409061G, Met pakking
| Voor OE nummer | 096409061G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -5%
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Aluminium, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
- -15%
Koelribben gesoldeerd, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Zonder pakking
| Nettogewicht [g] | 633 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
028 117 021L, Watergekoeld, Aluminium
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Voor OE nummer | 028 117 021L |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -67%
BSG 90-506-002
| Breedte [mm] | 90 |
| Diepte [mm] | 54 |
| Componentennummer | BSG 90-506-002 |
| Lengte [mm] | 90 |
BSG 90-506-007
| Gewicht [kg] | 1 |
| Componentennummer | BSG 90-506-007 |
028 117 021 L, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 467 |
| Voor OE nummer | 028 117 021 L |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
