Koelvloeistofflens voor Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI Diesel (74kW / 101pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco toebehoren
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilator houder
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Visco-koppeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Met snelkoppeling, 3B0 122 291 B
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 59 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291 B |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met snelkoppeling, Bovenaan
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 1J0 121 087 C
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Voor OE nummer | 1J0 121 087 C |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, ******1J*2B123078, ******1J*2D352773, ******1J*2P394000
| Materiaal | Kunststof |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1J*2B123078, ******1J*2D352773, ******1J*2P394000, ******1J*2U403276, ******1J*2W592782 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Voor OE nummer | 037 121 121 A |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, 038 121 132 C, Cilinderkop
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 038 121 132 C |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, 1J0 121 087 B
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 1J0 121 087 B |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0 122 291 D
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Voor OE nummer | 1J0 122 291 D |
- -47%
Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met tiptronic, Links onder
| TecDoc-motornummer | 15473, 19255 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Uitvoering | Voor voertuigen met tiptronic |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Links onder |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met snelkoppeling, Onder, zwart
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337, 19255 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Inbouwplaats | Onder |
| Kleur | Zwart |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor aanvoer, BSG 90-126-014
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
| Componentennummer | BSG 90-126-014 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder pakking, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, voor voertuigen met extra verwarming, Cilinderkop, zilver
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Slanglengte [mm] | 155 |
| Materiaal | Metaal |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met extra verwarming |
| Bouwjaar tot | 12-2005 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Cilinderkop, voor voertuigen zonder extra verwarming
| Bouwjaar tot | 12-2005 |
| Materiaal | Kunststof |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder extra verwarming |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 1J0 121 087A, Met aansluiting theremoschakelaar
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Voor OE nummer | 1J0 121 087A |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 1J0 121 087B
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 1J0 121 087B |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Cilinderkop
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop, Met aansluiting theremoschakelaar
| Materiaal | Aluminium |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0 122 291 D
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Voor OE nummer | 1J0 122 291 D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Onder
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473, 19255 |
| Inbouwplaats | Onder |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J-2B123078, Kunststof, 1J-2D352773, 1J-2P394000
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2B123078, 1J-2D352773, 1J-2P394000, 1J-2U403276, 1J-2W592782 |
| Materiaal | Kunststof |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038121132C
| Voor OE nummer | 038121132C |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 15 |
| Diameter 3 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0122291
| TecDoc-motornummer | 16337 |
| Voor OE nummer | 1J0122291 |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 1J0121087, Bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Hoogte 1 [mm] | 76,5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 1J0122291, Bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 53 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 037121121A
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 037121121A |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, 1J0121087C, zwart, Zonder thermostaat
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 1J0121087C |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, 038121121D, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 83 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 038121121D |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, 3B0122291B
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 3B0122291B |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
