Bosch auto-onderdelen
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, inbouw aan zijkant |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Haakbevestiging, Aan de bestuurderszijde
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, 1KK, 1KS, Zonder zuiger
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Bouwjaar vanaf | 05-2001 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler, Haakbevestiging
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Aan de bestuurderszijde
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Haakbevestiging, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde gebogen |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
B00
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sluiter, 7M0 951 253 C, 4H0 951 253 C, IP5K4
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 7M0 951 253 C, 4H0 951 253 C |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
- -16%
Achteras, Met toebehoren, 1KK, 1KS
| Aantal schroeven | 4 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS |
| Breedte [mm] | 87 |
| Blokkenscheiding | |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2001 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474253 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 1ZP, 1LQ, 1LS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZP, 1LQ, 1LS, 1ZF, 1ZM |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 54,7 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2001 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23130 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474315, 1987474432, 1987474408, 1987474402, 1987474451, 1987474314, 1987474175, 1987474137 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1J..3W385 000, 1J..3P278 330, 1J..3D390 630, 1J..3B139 990
| Bouwjaar tot | 11-2002 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J..3W385 000, 1J..3P278 330, 1J..3D390 630, 1J..3B139 990, 1J..3U346 620 |
- -9%
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Lengte [mm] | 440 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
1J..2..600 001, M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2002 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J..2..600 001 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
Voor, Haakbevestiging, Passagierzijde recht, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
