Koelvloeistofflens voor Audi Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro Diesel (110kW / 150pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Elektromotor
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Ventilator houder
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomp, aandrijfaccu
- Waterpomppakking
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
6H121131C, Zonder thermostaat
| Voor OE nummer | 6H121131C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling, 1K0 122 291 J
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 1K0 122 291 J |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling, 1K0 122 291 J
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 1K0 122 291 J |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 6H121131C, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 6H121131C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat, Zonder sensor
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat, Zonder sensor |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, rechts
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 5Q0 121 619A
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
Kunststof, op warmtewisselaar
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof, Met pakking, rechts
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 5Q0 121 619A
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Materiaal | Kunststof, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Kunststof, 04L121131AA
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 04L121131AA |
- -71%
Kunststof, 7M0122291
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 32 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 7M0122291 |
- -67%
Met pakking, 04L121131AA, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 04L121131AA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -58%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakking, rechts
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
Kunststof, 5Q0121619A, zwart, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 47 |
| Lengte [mm] | 65,75 |
| Hoogte [mm] | 76,8 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 5Q0121619A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -65%
