Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | 4 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Maat wijkt af van het origineel, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar tot | 11-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Adapter verwijderen, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Adapter verwijderen |
| Optioneel | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -44%
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Carbon filter
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 287 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432097 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628615 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, voor voertuigen met start/stop, B00
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1, Montage van verschillende merken niet toegestaan!, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| TecDoc-motornummer | 33117, 30258 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2015 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Bouwjaar tot | 11-2015 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan!, Zonder druksensor |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Optioneel | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Passende adapter | 3 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Niet voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 344,5 |
| Breedte [mm] | 135,5 |
| Hoogte [mm] | 70,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -44%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 288 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432397 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628615 |
- -44%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar tot | 11-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 54 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 530 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking, Deeltjesscheiderpercentage >98% voor 2,5 µm (fijnstof), Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 286 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432097 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432397 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -53%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, B00
| Bouwjaar tot | 11-2015 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter, 4H0 951 253
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
- -19%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, Carbon filter
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 210,8 |
| Breedte [mm] | 271,8 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Aantal | 1 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 344,5 |
| Breedte [mm] | 135,5 |
| Hoogte [mm] | 70,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -46%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
