Maxgear auto-onderdelen
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 34 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Carbon filter, voor voertuigen met airco
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Carbon filter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 34 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Stoffilter
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 34 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TL4, T0N, M10x1,0, T1I
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 3, 4 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Voor PR nummer | TL4, T0N, T1I |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Versie | 03L.L, 04L.D|04L.J |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 55 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-1200 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 06K 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, G44, G43, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Inbouwplaats | Vooras |
| Niet voor PR-nummer | G44, G43 |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 64, 71 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wentellager, Kunststof, Metaal, Vooras rechts
| TecDoc-motornummer | 30258 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Adapter verwijderen
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Adapter verwijderen |
| Lengte [mm] | 400 |
| Optioneel |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| TecDoc-motornummer | 30258 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e achteras, lucas
| Inbouwplaats | 1e achteras |
| Remsysteem | Lucas |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, Actieve sensor, Zonder kabel
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras, Vooras links |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Bovenaan, Achter
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
