Koelvloeistofflens voor Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI Diesel (74kW / 101pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco toebehoren
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilator houder
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Visco-koppeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Kunststof, Links boven, Motorkoeler
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Links boven, Motorkoeler |
- -57%
1J-2W592 782, 037121121A
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2W592 782 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Voor OE nummer | 037121121A |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
- -49%
1J0121087C
| Voor OE nummer | 1J0121087C |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 16 |
| Diameter 3 [mm] | 32 |
| Diameter 4 [mm] | 8 |
- -49%
1J0122291D
| Voor OE nummer | 1J0122291D |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
- -46%
3B0122291B
| Voor OE nummer | 3B0122291B |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 36 |
- -56%
Voor voertuigen met tiptronic, 1J0122291G
| Uitvoering | Voor voertuigen met tiptronic |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Voor OE nummer | 1J0122291G |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 47 |
- -10%
Kunststof, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Kunststofbehuizing, 1J-2W592 782, 1J-2U403 276, 1J-2D352 773
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2W592 782, 1J-2U403 276, 1J-2D352 773, 1J-2B-123 078, 1J-2P394 000 |
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Thermostaat, Links
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Thermostaat, Links, Voor, Motorblok |
Kunststof, voor voertuigen met airco
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Zonder pakking, voor aanvoer
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Kunststof, 1J0122291D, Zonder thermostaat
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 27 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 1J0122291D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -68%
Kunststof, Zonder pakking, 1J0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291F |
| Kleur | Zwart |
- -72%
Kunststof, Zonder pakking, 6Q0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0122291F |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
- -75%
Kunststof, Zonder pakking, 026121121A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 026121121A |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -78%
Metaal, Zonder pakking, 028121145B, grijs
| Gewicht [g] | 100 |
| Lengte [mm] | 66,25 |
| Hoogte [mm] | 59,2 |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 028121145B |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -65%
1J0121619, Bovenaan, Motorkoeler
| Voor OE nummer | 1J0121619 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
- -67%
1J0121619A, Bovenaan, Motorkoeler
| Voor OE nummer | 1J0121619A |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
- -31%
1J0121087B, Bovenaan, Achter de koeler
| Voor OE nummer | 1J0121087B |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter de koeler |
- -37%
Voor, Van motor naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Voor |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -18%
038121132C, Versnellingsbak zijde
| Voor OE nummer | 038121132C |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
- -46%
Kunststof, Zonder pakking, 048121121B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 54 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 048121121B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -78%
Kunststof, Met pakking, 95VW8594BA, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 95VW8594BA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -74%
Kunststof, Zonder pakking, 1J0121087, zwart
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Met pakking, 1J0121087B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 48 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -84%
Met pakking, 1J0121087A, zwart, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -84%
Kunststof, Zonder pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 55 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -79%
