Kachelventilator
De kachelventilator, ook wel bekend als de interieurventilator of blower, zorgt voor de luchttoevoer van warme en koude lucht in de auto. Als dit onderdeel kapot is, werkt de verwarming niet meer goed. Een defecte kachelventilator moet tijdig worden vervangen om te voorkomen dat je auto niet meer goed verwarmt of koelt. Bij ons vind je een ruim assortiment kachelventilatoren voor diverse automerken en modellen. Voer je kenteken in en vind eenvoudig het juiste onderdeel.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 320 |
- -15%
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Diameter [mm] | 171 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 275 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,91 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3633 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 189 |
- -21%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAGNETI MARELLI, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,84 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 4100 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 264 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3800 |
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 250 |
- -10%
-, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2016 |
| Gewicht [g] | 1766 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 77365054 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1650 |
| Gewicht [g] | 1400 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 77362402 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
BEHR, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, Met adapter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 175 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 235 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar, Met adapter, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 139 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, Met adapter, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 150 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 275 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 141 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VALEO, voor voertuigen met stuur links, Ovaal, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter 1 [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vermogen [W] | 198 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -28%
Voor stuur links/rechts, Met adapter, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 141 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter 1 [mm] | 153 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 246 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 140 |
| Diameter 2 [mm] | 153 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 216 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
87103 02150, voor voertuigen met stuur links
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 87103 02150 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 153 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 198 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, Zonder besturingssysteem, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 264 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Nettogewicht [g] | 1592 |
| Stroomsterkte [A] | 22 |
| Nominaal vermogen [W] | 264 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 173,0 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2,0 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64119297752 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Diameter 1 [mm] | 139 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 332 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8K1820021B, BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8K1820021B |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 133 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VALEO, Met geïntegreerde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 147 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 4 |
| Vermogen [W] | 344 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VALEO, Met geïntegreerde regelaar, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 150 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
