×
Mini MINI (F55) Cooper S (120kW)
Mistachterlicht voor Mini MINI (F55) Cooper S Benzine (120kW / 163pk)
Ga snel naar...
Mistachterlicht Abakus 382-4001L-AQ
Links, W16W, SAE gecontroleerd, ECE-getest
382-4001L-AQ
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 382-4001R-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 116,21
€ 38,34
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Mistachterlicht Abakus 382-4001L-UQ
Links, W16W, SAE gecontroleerd, ECE-getest
382-4001L-UQ
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 382-4001R-UQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 71,20
€ 28,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Mistachterlicht Abakus 382-4001R-AQ
Rechts, W16W, SAE gecontroleerd, ECE-getest
382-4001R-AQ
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 382-4001L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 100,68
€ 39,26
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Mistachterlicht Abakus 382-4001R-UQ
Rechts, W16W, SAE gecontroleerd, ECE-getest
382-4001R-UQ
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 382-4001L-UQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
€ 89,41
€ 34,87
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Mistachterlicht Spilu 490737
Links, W16W, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
490737
| Hoogte [cm] | 6,97 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 16,36 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
€ 38,16
€ 38,16
Tijdelijk uitverkocht
Mistachterlicht Spilu 490738
Rechts, W16W, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
490738
| Hoogte [cm] | 6,97 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 16,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
€ 38,16
€ 38,16
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
