Bosch auto-onderdelen
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor kunststofwisserblad, Achter, Beugel wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor kunststofwisserblad |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 240 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B00
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Voor voertuigen met start/stop, B00
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor, P21W
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B00
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 211,5 |
| Breedte [mm] | 292 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 2 [mm] | 233 |
- -52%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 642 |
- -42%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
Stoffilter, Set
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Filter type | Stoffilter |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 114,5 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435582 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628644 |
- -48%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, voor voertuigen met extern brandstoffilter, Benzine-injectie
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met extern brandstoffilter |
| Diameter [mm] | 58,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 249,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -51%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ontluchtingsklep
| Bouwjaar tot | 02-2018 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -12%
H8, PGJ19-1
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 435 |
- -37%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 11-2014 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -10%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
