Maxgear auto-onderdelen
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 294 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Set
| Bouwjaar vanaf | 02-2016 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, MAHLE, Met pakkingen
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, TRW, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Remsysteem | TRW |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 645 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aantal portieren | 3 |
| Slag [mm] | 189 |
| Uitwerpkracht [N] | 450 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 70,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 50,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 259 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Bouwjaar vanaf | 02-2016 |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4, blauw
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), MANDO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259 |
| Artikelnummer paar | 82-0720 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 44,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 38 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Schijfremmen, Vooras
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lengte 1 [mm] | 435 |
| Lengte 2 [mm] | 240 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, voor voertuigen met extern brandstoffilter, Benzine-injectie
| Uitvoering | Voor voertuigen met extern brandstoffilter |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, Set
| Bouwjaar vanaf | 02-2016 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 30250 |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), MANDO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259 |
| Artikelnummer paar | 82-0719 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF Male, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF Male |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bovenaan, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 41124AX625, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 41124AX625 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | TRW |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 294 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
