Koplampsproeier voor Opel ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) Benzine (132kW / 180pk)
- Aanslagrubber motorkap
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur afdichting
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Derde remlicht
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Kunststof, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Pomp soort | Monopomp |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Electrisch, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Pomp soort | Monopomp |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Voor, Duelpomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
Electrisch, 3b, Monopomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Stekkeruitvoering-ID | 3b |
| Pomp soort | Monopomp |
- -11%
Kunststof, voor voertuigen met koplampenreiniging, Monopomp
| Gewicht [kg] | 0,182 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Pomp soort | Monopomp |
Met pakking, Electrisch, Voor, Monopomp
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
