Bosch auto-onderdelen
Voor, Flat blade wisserblad, 2, Montage A, Maat wijkt af van het origineel
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 2, Montage A |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, 2, Montage A, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Passende adapter | 2, Montage A |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendraad 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CNG/LPG, M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vervangen na km | 30000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 725 |
| Lengte 2 [mm] | 625 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432304 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628612 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -50%
Regelsonde, voor katalysator, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -33%
Filter insert
| Lengte [mm] | 267 |
| Breedte [mm] | 261 |
| Hoogte [mm] | 38,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -18%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432004 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628612 |
- -46%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 146 |
| Lengte [mm] | 1168 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -52%
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal veren | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 42,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474747 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -65%
Vooras, Met toebehoren, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal veren | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 148,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Dikte [mm] | 18,7 |
| Hoogte [mm] | 61,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25034 |
- -66%
- -59%
E0999999, E1999999, E3999999, E8999999
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Chassisnummer (VIN) tot | E0999999, E1999999, E3999999, E8999999, EG999999 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 0000001, 1000001, 3000001, 8000001, G000001 |
| Aantal tanden | 146 |
| Lengte [mm] | 1168 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
| Voor OE nummer | 93170309 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
- -11%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal veren | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 148,4 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 60,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25031 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474746 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
