Ruitensproeier pomp voor Opel ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) Benzine (132kW / 180pk)
- Aanslagrubber motorkap
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur afdichting
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Derde remlicht
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 3,4 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Electrisch, Duelpomp
| Breedte [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -35%
1K6955651, Duelpomp
| Voor OE nummer | 1K6955651 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Aantal portieren | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 2220830 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Aantal portieren | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 2220829 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Voor, Duelpomp
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
Electrisch, Voor, voor voertuigen met achterruitwisser, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Pomp soort | Duelpomp |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
