Gasveer, kofferruimte voor Audi Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro Diesel (110kW / 150pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dwarsbalk
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp onderdeel
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais dimlicht
- Spoorwisselwaarschuwingslampje
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Xenon voorschakelunit
5NC, Links achter, Rechts achter
| Lengte [mm] | 500 |
| Voor PR nummer | 5NC |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Slag [mm] | 195 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5NC, 5NC+4E0, E0A
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 279 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Voor PR nummer | 4E2, 5NC, E0A |
| Voor gecombineerd PR nummer | 5NC+4E0 |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 194,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -43%
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 19 |
| Gewicht [kg] | 0,316 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, For PR number: 5NH
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 55 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,270 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 480 |
| Voertuiglijn/-variant | For PR number |
| Slag [mm] | 185 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, 5NH
| Lengte [mm] | 480 |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Voor PR nummer | 5NH |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 185 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met gereduceerde openingshoek achterklep, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 481 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gereduceerde openingshoek achterklep |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 175,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 480 |
| Slag [mm] | 185 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8U0827851, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 8U0827851 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
E0A, 5NC+4E0, 5NC+4E2
| Dynamisch | |
| Lengte [mm] | 500 |
| Voor PR nummer | E0A |
| Voor gecombineerd PR nummer | 5NC+4E0, 5NC+4E2 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 194 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 560 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Slag [mm] | 185 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
Zwart, 4E0+5NC, 4E2+5NC, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 500 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 4E0+5NC, 4E2+5NC |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatisch openende achterklep |
| Per twee vervangen |
- -62%
Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 500 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder gereduceerde openingshoek achterklep |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 195 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
5NC, 5NC+4E0, E0A
| Gewicht [kg] | 0,34 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 279 |
| Voor PR nummer | 4E2, 5NC, E0A |
| Lengte [mm] | 500 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 5NC+4E0 |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 194,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
