Van Wezel auto-onderdelen
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOT. 4/5D. ACHTER RECHTS
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 0518263 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG LINKS Primer/Verwarmd 3Pin Elektrisch Inklapbaar Geheugen
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met geheugen, Te verwarmen, Electrisch opklapbaar, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 0518828 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 0518916 |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 0518915 |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -3/18 H4 Pinklicht Oranje (Vervangt ook LED model met Oranje pinker) Met Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -3/18 H4 Pinklicht Oranje (Vervangt ook LED model met Oranje pinker) Met Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -3/18 H4 VALEO Pinklicht Oranje (Vervangt ook LED model met Oranje pinker) Met Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -3/18 H4 Pinklicht wit Met Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -3/18 H4 VALEO Pinklicht wit Met Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518964V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -3/18 H4 Pinklicht wit Met Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -3/18 H4 VALEO Pinklicht wit Met Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518963V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -7/15 LED VALEO Pinklicht wit
| Bouwjaar tot | 07-2015 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518982V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -7/15 LED VALEO Pinklicht wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 07-2015 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518981V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 7/15+ FULL LED VALEO Pinklicht wit
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 07-2015 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518988V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 7/15+ FULL LED VALEO Pinklicht wit
| Bouwjaar vanaf | 07-2015 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0518987V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
SIERLIJST VOOR WIELBOOG LINKS +Gaten voor ParkAssist
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor parkeerassistent |
| Artikelnummer paar | 0520522 |
| Aantal gaten | 1 |
- -70%
RADIATOR BENZINE -18 220i MT 680x325x28
| Bouwjaar tot | 03-2018 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
- -70%
Links, Onderste deel, Koplamprand
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Plaattype | Koplamprand |
| Artikelnummer paar | 0518672 |
- -70%
TURBOKOELER (Interkoeler) 116d / 118d/ 120d 585x150x95
| Aansluittechniek | QF |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 95 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -70%
OLIEKOELER VOOR MOTOR 114D / 116D 110x64x58 Motor: B37 D15 A Zonder filterbehuizing
| Lengte (lange zijde) [mm] | 203,7 |
| Lengte (korte zijde) [mm] | 110 |
| Hoogte 1 [mm] | 61 |
| Breedte 1 [mm] | 105,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliefilterbehuizing |
| Netlengte [mm] | 110 |
| Netbreedte [mm] | 64 |
| Netdiepte [mm] | 58 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 500 X 330 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 330 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
- -70%
RADIATOR Klemring groot 16mm - 22mm
| Diameter tot [mm] | 22 |
| Diameter van [mm] | 16 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -30%
RADIATOR O-Ring 36 x 3,5mm
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
