Zoekresultaten "K 11"
| Breedte [mm] | 54 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Ribbenaantal | 14 |
| Hoogte [mm] | 80 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Openingstemperatuur | 100 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 4, 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16X1,5, 840 1153 10
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Artikelnummer paar | 840 1153 10 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 1.4 TDi 90x90x60
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Diameter [mm] | 19,9 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 92 |
| Voor OE nummer | 028 117 021 K/B/L |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netlengte [mm] | 90 |
| Netbreedte [mm] | 90 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 99,7 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 295 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, Met pakking |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16X1,5, 840 1154 10
| Schroefdraadmaat | M16X1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Artikelnummer paar | 840 1154 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 155 |
| Netbreedte [mm] | 95 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 03C 121 110 Q, Met afdichtring
| Materiaal | Kunststof |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 03C 121 110 Q |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 03C 121 110 Q, Met afdichtring
| Materiaal | Kunststof |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 03C 121 110 Q |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 138 |
| Lengte [mm] | 1104 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts
| Lengte [mm] | 1600 |
| Kabellengte [mm] | 1600 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M12x1.5, M16x1.5, 116 020 0025/HD
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 94 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Artikelnummer paar | 116 020 0025/HD |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, M10x1.5
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 95 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Koppelstang, M10x1.5
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 95 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Openingstemperatuur | 100 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 4, 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gietijzer, 33 11 4295
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 33 11 4295 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gietijzer, 33 11 4296
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 33 11 4296 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 906 051 K
| Voor OE nummer | 059 906 051 K |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, 580 745K, 580 745
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 745K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, Staal
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 170 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Bedrijfsdruk [bar] | 170 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Bedrijfsdruk [bar] | 185 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
