Maxgear auto-onderdelen
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Passende adapter | 6 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 400 |
| Passende adapter | 6 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| TecDoc-motornummer | 20584 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-1458
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1458 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 92, 128 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 200 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Binnendiameter1 [mm] | 79 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 36 13 6 781 150, Staal
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Voor OE nummer | 36 13 6 781 150 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
| Totale lengte [mm] | 50 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Na katalysator, Diagnosesonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Onder, Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder M-techniek, voor voertuigen zonder sportchassis, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek, voor voertuigen zonder sportchassis, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met M-techniek, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met M-techniek |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Pen onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-2690 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 07-2012 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 397 |
| Slag [mm] | 152 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 0044203983 |
| Diameter [mm] | 42 |
| Remsysteem | ATE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte [mm] | 13,1 |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Gietijzer, 82-0233
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0233 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, 2;MontageB, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Passende adapter | 2 |
| MontageB, 2 | |
| MonageB | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met kogellager
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Stabilisatorstang, M10x1,25, Aluminium
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 291 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 72-1629 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder performance remmen, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1458 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met kabel, Achteras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 985 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 82-0864 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
