Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, 2, Montage B
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Passende adapter | 2, Montage B |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 425 |
| Lengte (inch) | 17 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 3 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -35%
Filter insert, Met pakking
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -60%
- -36%
ATE
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Remsysteem | ATE |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, 61 31 6 919 113, IP5K4, Werkkontakt
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 61 31 6 919 113 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
- -16%
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, B00, T1
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | T1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd, Met schroeven, High carbon
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,7 |
| Minimale dikte [mm] | 18,4 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 66,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -49%
Vooras, voor voertuigen zonder performance remmen, Zonder zuiger
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Remsysteem | ATE |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432424 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628608 |
- -58%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 78,8 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Breedte [mm] | 127,5 |
| Hoogte [mm] | 199,7 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 127,5 |
| Aantal | 1 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Actieve sensor, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 690 |
- -37%
Carbon filter
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432124 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628608 |
- -46%
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Lengte [mm] | 520 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met schimmelwerende werking, Met anti-allergische werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Carbon filter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432124 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432424 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -57%
Schijfremmen, Vooras, voor voertuigen met performance remmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met performance remmen |
| Lengte [mm] | 695 |
- -28%
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Actieve sensor, Met kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 985 |
- -43%
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, Met plunjerclip
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 47 |
| Hoogte 2 [mm] | 48,3 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23926 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473517, 1987474316, 1987474154, 1987474366, 1987473515, 1987473505, 1987473069 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 1110 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
