Zoekresultaten "212"
M12x1, ATE
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 36,1 |
| Lengte 2 [mm] | 134,9 |
| MAPP code beschikbaar |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01229/1658, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 124,8 |
| Dikte [mm] | 17,0 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Controleteken | E9 90R-01229/1658 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix, 13.0460-0206.2
| Breedte [mm] | 130,8 |
| Dikte [mm] | 17,0 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0206.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01290/087, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE, 13.0460-0424.2
| Breedte [mm] | 72,9 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 60,6 |
| Controleteken | E1 90R-01290/087 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 200 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0424.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01062/363, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE, 13.0460-0409.2
| Breedte [mm] | 63,7 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Controleteken | E1 90R-01062/363 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 121 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0409.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1396/0261, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 156,3 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Controleteken | E9 90R-02A1396/0261 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -36%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 123 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 166 |
| Binnendiameter1 [mm] | 117 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, CF 1300, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 498 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 1300 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 181 |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
| Binnendiameter1 [mm] | 181 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -24%
Onder het dashboardkastje, Stoffilter, FP 2129, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 18 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2129 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 20 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 126 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Incl schroefset
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Incl schroefset
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -4%
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -8%
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, met TÜV®-keuring, Met grondlaag, met gat(en) voor parkeerhulp
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor parkeerhulp |
| Aantal gaten | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6075295 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aluminium, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE26/22X134A |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bout-Ø 1 [mm] | 12,58 |
| Breedte [mm] | 8,88 |
| Totale lengte [mm] | 44,25 |
| Breedte 1 [mm] | 23,85 |
| Diameter 1 [mm] | 21,50 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 20 |
| Nieuw onderdeel | |
| Diameter tripoderol [mm] | 25 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, W5W, PY21W |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met navigatielicht, Met dimlicht, Met groot licht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EL 010 800-021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, H7/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht, Met navigatielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EL 010 800-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -22%
Opener, Geschroefd, M14x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,60 |
- -35%
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
