Zoekresultaten "N7"
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,35 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
09A (JATCO 506E) 5/1, ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341
| Versnellingsbaknummer | 09A (JATCO 506E) 5/1 |
| Vulling [l] | 7 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G, Type T-IV, Toyota Type T-II, Subaru ATF, SP-III, Nissan AT-Matic D Fl, Mitsubishi SP-II, MB 236.2, Mazda ATF M-III, MAN 339 Typ V1, LT 71141, LA 2634, Kia SP-II/SP-III, JWS 3309 (Aisin Warn, JASO 1-A, Hyundai SP-II/SP-III, Honda ATF Z1 (außer, G 055 025, G 052 990, Ford Mercon V, Dexron III H, Daimler NAG-1, Chrysler ATF +3, Caterpillar TO-2, BMW 7045 E, ATF M-V, ATF +4, AT-Matic K Fluid, AT-Matic J Fluid, Allison C4/TES 295, 8072 B, 339 Typ Z2, 339 Typ Z1, 236.91, 236.7, 236.6, 236.5, 236.11, 236.10, 17C, 14B, 14A, 11B, 11A, 05L, 04D, 03D |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLKSWAGEN 505 01, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2297
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
