Osram auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -49%
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Bi-Xenon, H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
- -10%
Bi-Xenon, H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -10%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
Bi-Xenon, H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -10%
M, H11, Doos
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -12%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -42%
M, H11, Doos
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -38%
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -35%
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -54%
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -12%
M, H11
| Voertuiglijn/-variant | M |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -38%
Bi-Xenon, H8
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -15%
Bi-Xenon, H8
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -24%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
