Maxgear auto-onderdelen
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Bouwjaar tot | 06-1982 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 20 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Vereist aantal stuks | 12 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 26 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, met waterafscheider
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Filter type | Pijpfilter, met waterafscheider |
| Bouwjaar vanaf | 08-1988 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 59,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Links voor, Rechts voor
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter, Links voor, Rechts voor |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Passende adapter | 0189999020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Passende adapter | 0189999020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28-B-000001, Met externe temperatuurregistratie, voor nagloeien geschikt
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-B-000001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met externe temperatuurregistratie |
| Aantal contacten | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Voorgloeitijd [s] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Bouwjaar vanaf | 05-1986 |
| Bouwjaar tot | 07-1988 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, T4W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, T4W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, P21W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Passende adapter | 0189999020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 98 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, 21R020000, Met afdichtring, Axiale plunjerpomp
| Chassisnummer (VIN) tot | 21R020000 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Axiale plunjerpomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met afdichtring
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Behuizing diameter [mm] | 35 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met ABS, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Lengte [mm] | 465 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 390 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
