Bosch auto-onderdelen
Opschroeffilter, DW 047 674, M 16 x 1,5
| Bouwjaar tot | 01-1986, 11-1982 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Motornummer tot | DW 047 674 |
| Diameter [mm] | 84 |
| Bouwjaar vanaf | 12-1982 |
| Blokkenscheiding | |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -38%
Met filterverwarming, Pijpfilter
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 77,8 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
- -39%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Bouwjaar vanaf | 12-1982 |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -31%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Bouwjaar tot | 06-1982 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Zonder filterbehuizing, DW 047 675
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 02-1986 |
| Filter type | Pijpfilter, Zonder filterbehuizing |
| Motornummer vanaf | DW 047 675 |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 173,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
- -54%
Pijpfilter, Zonder filterbehuizing
| TecDoc-motornummer | 4047 |
| Filter type | Pijpfilter, Zonder filterbehuizing |
| Bouwjaar tot | 11-1982 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,2 |
| Hoogte [mm] | 117,5 |
- -53%
LT 50, LT 40, Met voering, Achteras
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Voertuigtype | LT 50, LT 40, LT 45 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Optioneel | |
| Breedte [mm] | 66 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987475079, 1987475178, 1987475355, 1987475006 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 270 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 4047 |
| Bouwjaar tot | 11-1982 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 12-1982 |
| Hoogte [mm] | 350 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
- -43%
Met voering, Achteras, 29-M-009 906
| Bouwjaar vanaf | 08-1989 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar tot | 11-1990 |
| Remblok/voering | Met voering |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 29-M-009 906 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987475178, 1987475216, 1987475355, 1987475079 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 252 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sluiter, IP5K4, Werkkontakt
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
- -13%
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 89,6 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20341 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474059, 1987474901, 1987474577, 1987474061, 1987474060, 1987474927, 1987474057, 1987474056, 1987474055, 1987474007, 1987474002 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -66%
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1980 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -28%
0 189 999 020, B00
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0 189 999 020, B00
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0 189 999 020, B00
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0 189 999 020, B03
| Passende adapter | 0 189 999 020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28-G-016 822, Getand, Zijkant open
| Bouwjaar vanaf | 03-1986 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-G-016 822 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28-G-016 821, Getand, Zijkant open
| Bouwjaar tot | 03-1986 |
| Lengte [mm] | 813 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 28-G-016 821 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.75, M12, LT 55, LT 40
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 35 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 145 |
| Bevestigingshoek [graden] | 35 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 24 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Voertuigtype | LT 55, LT 40, LT 45, LT 50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1985, 08-1984 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28..F..000001 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 274 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, LT 50, LT 55
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 110 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1985, 12-1982 |
| Voertuigtype | LT 50, LT 55 |
| Voor OE nummer | 075 903 023 A |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | B+(M8),D+(M5),W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Stuurbekrachtigingspomp, Getand, Zijkant open
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Bouwjaar vanaf | 12-1982 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -17%
Injectiepomp
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aangedreven aggregaten | Injectiepomp |
| Aantal tanden | 75 |
| Lengte [mm] | 714 |
| Breedte [mm] | 20 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
