Maxgear auto-onderdelen
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, FM0, zilver
| Voor PR nummer | FM0 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 48 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, TS8, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Voor PR nummer | TS8 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 06K 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Voor, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aantal adapters | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder achterruitreiniging, Monopomp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder achterruitreiniging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 42 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KF, 1KD, 1KE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KF, 1KD, 1KE, 1KI, 2EJ |
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 311 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 31 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, EFB batterij
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, EFB batterij |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 28 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 311 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 31 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE, Teves |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Glassokkellamp, W16W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achter
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lengte [mm] | 330 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 495 |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 194 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1LB, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LB |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 314 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1KF, Achteras, 1KJ, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Voor PR nummer | 1KF, 1KJ, 1KU, 1KK, 2EJ |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1LB, 1LA, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LB, 1LA |
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1ZA, 1LJ, 1ZC
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1LJ, 1ZC, 1LL, 1LI, 1ZD |
| Breedte [mm] | 194 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 98061800 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1LL, Vooras, 1ZK, 1ZC
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Voor PR nummer | 1LL, 1ZK, 1ZC |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 57,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 349 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 248 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
