Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | 4 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Maat wijkt af van het origineel, Achter, Flat blade wisserblad
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad, Maat wijkt af van het origineel
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Optioneel | |
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, voor voertuigen met start/stop, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | T1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter, 4H0 951 253
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
- -19%
Achteras, 1KF, Geventileerd, 1KJ
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,1 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KF, 1KJ, 2EJ, 1KK, 1KU |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -48%
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking, Deeltjesscheiderpercentage >98% voor 2,5 µm (fijnstof)
| Filter type | Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking, Deeltjesscheiderpercentage >98% voor 2,5 µm (fijnstof), Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435105 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435560 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -60%
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, Stuk
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435560 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628565 |
- -48%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Achteras, 1KD, 2EJ, 1KE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KD, 2EJ, 1KE, 1KF, 1KI, 1KJ, 1KK, 1KU |
| Breedte [mm] | 129,1 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 59 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22308 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473603 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -65%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
- -35%
Schijfremmen, Achteras, 1KD, 1KE
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KD, 1KE, 1KF, 1KI, 1KJ, 1KK, 1KU, 2EJ |
| Lengte [mm] | 147 |
- -42%
Schijfremmen, Vooras, 1LL, 1LJ
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LL, 1LJ, 1ZA, 1ZC |
| Lengte [mm] | 400 |
- -55%
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -29%
Achteras, 1KD, massief, 1KE
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KD, 1KE, 1KI |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 36,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -44%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 90,6 |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 141,5 |
| Buitendiameter [mm] | 169,4 |
- -44%
Vooras, 1ZA, 1LJ, 1LL
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1LJ, 1LL, 1ZC |
| Breedte [mm] | 194,2 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 22611 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473604, 1987474572, 1987474512, 1987474432, 1987474742, 1987473601, 1987473599, 1987473598, 1987473583 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -73%
Vooras, 1LA, 1LB, ECE-R90
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Breedte [mm] | 155,2 |
| Dikte [mm] | 16,9 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| WVA-nummer | 22383 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473604, 1987474432, 1987474742, 1987473599 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -66%
Vooras, Geventileerd, 1LA, 1LB
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Bouwjaar tot | 10-2016 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 314 |
- -54%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
