Maxgear auto-onderdelen
Vooras rechts, met spoorstangeind, ZF, 69-0884
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Artikelnummer paar | 69-0884 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, met spoorstangeind, ZF, 69-0883
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Artikelnummer paar | 69-0883 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, ZF
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 64 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 197 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, Cilinderkop
| Lengte [mm] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, ATE, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Voor fabrikant | ATE |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 695 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 1110 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras, ATE
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor fabrikant | ATE |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M14x1,5, 69-0798
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0798 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M14x1,5, 69-0797
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0797 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Onder
| Inbouwplaats | Achteras, Onder |
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 14,1 |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Bovenaan, Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Binnen, Bovenaan, Achteras links, Achteras rechts |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal contacten | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, regulowany
| Productiedatum tot | 201309 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Specificatie | Regulowany |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Achter, Aan beide zijden, Vooras
| Inbouwplaats | Binnen, Achter, Aan beide zijden, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Onder, Vooras, Hydrolager
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Dikte [mm] | 65, 76 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Aan beide zijden, Rubbermetaallager, Binnen
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden, Binnen, Onder, Voor, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met kabel, Achteras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 985 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met kabel, Vooras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Totale lengte [mm] | 690 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 07-2012 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 397 |
| Slag [mm] | 152 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte [mm] | 13,1 |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Modeljaar tot | 2009 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met kogellager
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
