Maxgear auto-onderdelen
Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Monopomp
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Behuizing diameter [mm] | 35 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met ABS, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Lengte [mm] | 465 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 390 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriem
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Motorsturing | Tandriem |
| Aantal tanden | 22 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wit, Draaiknop activering
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 6 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, T4W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, T4W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, P21W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Passende adapter | 0189999020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 98 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M30 x 2,5, zwart
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Buitendraad [mm] | M30 x 2,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Kunststof, Met pakking, Voor, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor, Cilinderkop |
- -56%
Vooras, massief, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Bouwjaar vanaf | 12-1980 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Centreringdiameter [mm] | 80,5 |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
- -54%
Mechanisch, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Bouwjaar tot | 12-1991 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -59%
M10
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Buitendraad [mm] | M10 |
| Lengte [mm] | 80 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -59%
Draaiknop activering, zwart, Kunststof
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal schakelstappen | 3 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -37%
Rubbermetaallager, Rubber/Metaal, Met lager, FAG
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Specificatie | FAG |
- -58%
Rubber, Vooras
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 31 |
| Binnendiameter [mm] | 21,0 |
| Buitendiameter [mm] | 34,0 |
- -79%
Links, Inlaatzijde, voor flens (uitlaat)
| Inbouwplaats | Links, Inlaatzijde |
| Uitlaatsysteem | Voor flens (uitlaat) |
- -65%
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, P21W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
