Maxgear auto-onderdelen
Zwart, Kunststof
| Lengte [mm] | 64 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, TRW, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Remsysteem | TRW |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 645 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Schijfremmen, Vooras
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lengte 1 [mm] | 435 |
| Lengte 2 [mm] | 240 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Versie | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met magneetkoppeling |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | VS14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aantal portieren | 3 |
| Slag [mm] | 189 |
| Uitwerpkracht [N] | 450 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Voor, wit
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 30250 |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 483 |
| Aantal portieren | 5 |
| Slag [mm] | 179 |
| Uitwerpkracht [N] | 425 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, LUCAS
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 41124AX625, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 41124AX625 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | TRW |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 294 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7701208332 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bovenaan, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde, Hydraulisch
| Bouwjaar vanaf | 01-2017 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal tanden | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Hydraulisch, 11 36 8 483 808
| Bouwjaar vanaf | 01-2017 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 11 36 8 483 808 |
| Aantal tanden | 36 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter, Voor
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4, blauw
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF Male, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF Male |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Links, 6 853 453, 22 31 6 853 453
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 6 853 453, 22 31 6 853 453 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| TecDoc-motornummer | 30250 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met bevestigingsmatriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
