Maxgear auto-onderdelen
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, Bovenaan, Achter
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubbermetaallager, 1SA, 1SJ, rechts
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor PR nummer | 1SA, 1SJ |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 5N0 199 262 K |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, rechts, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3475 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Links, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3474 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder sportchassis, Achteras, Schroefveer
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 356 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Draaddiameter [mm] | 12 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Automatische versnellingsbak
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Lengte [mm] | 371 |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Automatische versnellingsbak, Schroefveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 327 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Vooras, voor voertuigen met standaard chassis
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Lengte [mm] | 372 |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TL4, T0N, M10x1,0, T1I
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 3, 4 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Voor PR nummer | TL4, T0N, T1I |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Versie | 03L.L, 04L.D|04L.J |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 55 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-1200 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Adapter verwijderen
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Adapter verwijderen |
| Lengte [mm] | 400 |
| Optioneel |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 155 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 71,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 66,4 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Dikte 2 [mm] | 20 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal portieren | 5 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal adapters | 8 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder ingebouwde uitschakelcontact, niet voor schakelbare waterpomp, voor tandriemaandrijving
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde uitschakelcontact, niet voor schakelbare waterpomp |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met sportchassis, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dempingskracht elektronisch verstelbaar |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met behuizing, Met afdichtring
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
