Kroon Oil auto-onderdelen
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Fles, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Kan, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-40, VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40 |
| Specificatie | MB 229.5, MB 229.3, Ford WSS-M2C937-A, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-40, VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40 |
| Specificatie | MB 229.5, MB 229.3, Ford WSS-M2C937-A, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JIS K2233, ISO 4925 Class 7, FMVSS 116 DOT 5.1, Fles
| Specificatie | JIS K2233, ISO 4925 Class 7, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Kan, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Vat, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-40, VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40 |
| Specificatie | MB 229.5, MB 229.3, Ford WSS-M2C937-A, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Vat, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
