Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan passagierszijde, voor voertuigen met stuur links, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 340 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, voor voertuigen met stuur rechts, Aan de bestuurderszijde
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 11-2014 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Bouwjaar vanaf | 12-2014 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, H5F 410, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 31424, 35727 |
| Filter type | Filter insert |
| Motorcode | H5F 410 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 11-2014 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -48%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Voor voertuigen met start/stop, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, voor voertuigen met stuur links, Haakbevestiging
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H5F 410, Filter insert
| TecDoc-motornummer | 31424, 35727 |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Motorcode | H5F 410 |
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
Voor, Aan de bestuurderszijde, voor voertuigen met stuur links, Haakbevestiging
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 11-2016 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435501 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628602 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 12-2014 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Bouwjaar tot | 11-2014 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 11-2014 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
