Febi Bilstein auto-onderdelen
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal pakking | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M26 x 1,5, Handgeschakeld, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Lengte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Met rechtse schroefdraad, met borgmoer
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 02291 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Met linkse schroefdraad, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 02290 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staal
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Dikte [mm] | 7 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber/Metaal
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -45%
Rubber
| Breedte 2 [mm] | 49 |
| Breedte 1 [mm] | 53 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 64 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -29%
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Lengte [mm] | 25 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -8%
Kunststof, wit, Draaiknop activering
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Kleur | Wit |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
- -69%
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 116, 108, 100, 92, 75, 27 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 83, 82, 72, 60, 21 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Tussenhefboom naar stuurhefboom
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Sturen | Tussenhefboom naar stuurhefboom |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -9%
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 13 |
| Spanbereik van [mm] | 11 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M26 x 1,5, Handgeschakeld, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
******28*D*007274, 036 103 113 A
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******28*D*007274 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Voor OE nummer | 036 103 113 A |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -52%
Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 16 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| DIN / ISO | 980 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
- -10%
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, Koper
| Afmetingen in acht nemen | |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 31 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, Enkelwielophanging
| Buisdiameter [mm] | 18 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| As | Enkelwielophanging |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Artikelnummer paar | 25188 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 194 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 8 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
075 109 101 C
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Voor OE nummer | 075 109 101 C |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
059 103 113
| Dikte [mm] | 10 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Voor OE nummer | 059 103 113 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -9%
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 15 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Tandriem, Met schroef
| Inbouwplaats | Voor |
| Motorsturing | Tandriem |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Aantal tanden | 22 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Rubber, 431 955 465 A
| TecDoc-motornummer | 4047 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 431 955 465 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 132 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zink gelamelleerd, Buiten zeszijdig
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Sleutelwijdte | 22, 13 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 42 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
- -39%
