Bosch auto-onderdelen
Voor, PY21W, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
- -33%
Vooras, voor voertuigen met performance remmen, ECE-R90, Low-Metallic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met performance remmen |
| Breedte [mm] | 163,1 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24316 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474306, 1987474541, 1987474469, 1987474413, 1987474336, 1987474667, 1987473514, 1987473513, 1987473050, 1987473045 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ATE, Achteras
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
- -29%
Schijfremmen, Vooras, voor voertuigen zonder performance remmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Lengte [mm] | 650 |
- -45%
Achteras, Buiten, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 221 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Hoge toon, Pneumatisch
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Werkwijze | Pneumatisch |
- -17%
Interne ventilatie, Geventileerd, Vooras, voor voertuigen zonder performance remmen
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,7 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,6 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -46%
Regelsonde, voor katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 720 |
- -28%
Luchtfilter
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -17%
M10, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 52 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 52 |
| Bevestigingshoek [graden] | 52 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 24,86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 199 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -51%
Achteras links, Gietijzer, 0 986 135 311
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 311 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, M 12 x 1
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder performance remmen, ECE-R90, Low-Metallic
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 154,7 |
| Breedte 2 [mm] | 155,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473514, 1987474469, 1987474413, 1987474306, 1987474667, 1987473513, 1987473050, 1987473045 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -57%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE, Achteras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Remsysteem | ATE |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ATE, niet voor voertuigen met versterkte rem
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Reminstallatie | Niet voor voertuigen met versterkte rem |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Geklemd, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Met toebehoren
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 20 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160,5 |
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -53%
Vooras links, voor voertuigen zonder performance remmen, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 344 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Gietijzer, 0 986 134 311
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 311 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -48%
Vooras rechts, voor voertuigen zonder performance remmen, Zwevend remzadel, Gietijzer
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Reminstallatie | Voor voertuigen zonder performance remmen |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 344 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met sleuven/geperforeerd, tweedelige remschijf, Geventileerd, Vooras
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,5 |
| Minimale dikte [mm] | 24,4 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Met sleuven/geperforeerd, tweedelige remschijf, Geventileerd |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met performance remmen |
| Remschijfdikte [mm] | 25,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 338 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PGJ19
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -61%
Links achter, Rechts achter
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte [mm] | 1535 |
| Bouwjaar tot | 09-2013 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
