Bosch auto-onderdelen
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lengte [mm] | 1715 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 360 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -44%
Achteras, M10x1
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 455 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Achter
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 771 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Achter
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 846 |
| Lengte 1 [mm] | 626 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Voor
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Lengte [mm] | 1192 |
| Inbouwplaats | Midden, Voor |
| Lengte 1 [mm] | 838 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Zonder magneetkoppeling, Met afdichtring, Met montagehandleiding
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder magneetkoppeling, Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,9 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooraf met de juiste oliesoort gevuld, Met magneetkoppeling, Met afdichtring, Met montagehandleiding
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Vooraf met de juiste oliesoort gevuld |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| De opgegeven hoeveelheid olie in handboek in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 309 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 786 |
| Totale breedte [mm] | 315 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 786 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 170 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 121 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, M 12 x 1
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtfilter
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -17%
Electrisch, Zonder houder
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 650 |
- -20%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Voor, P21W
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Voor, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2018 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -44%
