Bosch auto-onderdelen
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, voor voertuigen zonder parkeerassistent, Achteras links, Actieve sensor
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achteras links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder parkeerassistent |
| Blokkenscheiding | |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -54%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -50%
Vooras, Geventileerd, 1LJ, 1ZD
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1LJ, 1ZD, ECE-R90
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 66,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 155,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24332 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474432 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 134,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9,2 |
- -50%
- -16%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Massief, 1KU, Met schroeven, Achteras
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Voor PR nummer | 1KU |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1KU, ECE-R90, Low-Metallic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KU |
| Breedte [mm] | 104,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25109 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474314, 1987474470, 1987474685, 1987474312 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -48%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, voor voertuigen met parkeerassistent, Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met parkeerassistent |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -49%
Vooras rechts, voor voertuigen zonder parkeerassistent, Achteras rechts, Actieve sensor
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achteras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder parkeerassistent |
| Blokkenscheiding | |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -41%
Electrisch, Bosch, Zonder houder
| TecDoc-motornummer | 33117 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2015 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 500 |
- -27%
- -29%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor katalysator, Regelsonde
| Vervangen na [km] | 250000 |
| TecDoc-motornummer | 30258 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar tot | 11-2015 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
- -24%
Vooras links, 1LJ, 1ZD, Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 323 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, W16W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Voor voertuigen met airco
| Lengte [mm] | 1030 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
