Uitlaatgasdruk sensor
Druksensoren, zowel voor de inlaat als uitlaat, zijn essentiële componenten in moderne voertuigen. Ze monitoren de druk binnen het motor- en uitlaatsysteem en zorgen ervoor dat de motor efficiënt presteert. Als een druksensor defect is, kan dit leiden tot verminderde prestaties, hogere uitstoot of zelfs motorschade. Het is daarom belangrijk om versleten of defecte druksensoren tijdig te vervangen. Door een nieuwe druksensor te installeren, houd je jouw motor in topconditie en voorkom je dure reparaties op de lange termijn. Bestel vandaag nog een geschikte druksensor en zorg voor optimale werking van je voertuig!
Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Spanning van [V] | 0,5 |
| Spanning tot [V] | 4,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk (Pa) tot | 100000 |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
- -26%
- -24%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
- -15%
EGR-klep, zonder aansluitkabel, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Inbouwplaats | EGR-klep |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder aansluitkabel |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Openingsdruk [kPa] | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na roetfilter, Zonder toebehoren
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EGR-klep, M12x1,5
| Inbouwplaats | EGR-klep |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
059 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 059 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,71 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,95 |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,5 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,5 |
| Druk tot [kPA] | 121 |
| Druk van [kPA] | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
39210-2A800
| Voor OE nummer | 39210-2A800 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
39210-2F600
| Voor OE nummer | 39210-2F600 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
- -37%
- -13%
- -26%
Kunststof
| Voor OE nummer | 55198717 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
07Z 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 07Z 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 51908411 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08 62 040, Kunststof
| Voor OE nummer | 08 62 040 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingsdruk [kPa] | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Openingsdruk [kPa] | 5 |
| Aantal contacten | 3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingsdruk [kPa] | 50 |
| Aantal contacten | 3 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingsdruk [kPa] | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 906 051 K
| Voor OE nummer | 059 906 051 K |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, Met slang, Met houder, met aansluitkabel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met slang, Met houder |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
