Koplamp voor Seat ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Reflector
- Relais dimlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Xenon voorschakelunit
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H15+H7 Elekt.Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H15 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4957962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. H15+H7 Elekt.Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H15 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 4957961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7, H15 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 710301243201 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, P21W, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, W5W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Versie | Magenti Marelli |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H15, H7, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 445-1127LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, PY21W, W5W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp, Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Artikelnummer paar | 711307023634 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. Xenon AL
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4957986M |
| Fabrikant | AL |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. Xenon AL
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4957985M |
| Fabrikant | AL |
- -70%
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 710301243202 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp, Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Artikelnummer paar | 711307023633 |
Certified Quality, rechts, PY21W, W5W
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen, Zonder stuurelement voor Xenon |
| Versie | Magenti Marelli |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Rechts, H7, H15, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H15, H7, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 445-1127RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
- -7%
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 38,49 |
| Lengte [cm] | 71,52 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 38,49 |
| Lengte [cm] | 71,52 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
