×
Seat ALHAMBRA (710, 711) Sedan 2.0 TDI (103kW)
Gloeibougie voor Seat ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Common-rail drukregelklep
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Pomp-sproeier eenheid
- Relais brandstofpomp
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Tankdop
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdekplaat
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Inlaatspruitstuk module
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas deksel
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting kit
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Rollenset distributie
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Ureumfilter
- Ureumslang
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Boostcontrollers
- Bout lagerbok krukas
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Drijfstangbout
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Laadlucht-/turboslang
- Motorblokdeksel
- Motorsteun
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Lambda-sonde
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Reparatieset, drukleiding (roetfilter)
- Roetfilter
- Roetfilter montageset
- Sportuitlaten universeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Ureumfilter
Gloeibougie Bosch 0 250 403 009
M 10 x 1, PIN
0 250 403 009
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
Vanaf
€ 16,71
- -41%
Gloeibougie Beru GE133
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
GE133
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Vanaf
€ 12,18
- -47%
Gloeibougie NGK 8888
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
8888
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| TecDoc-motornummer | 24450 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Vanaf
€ 21,13
- -39%
Gloeibougie Maxgear 66-0083
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0083
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 17,73
€ 6,91
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Meyle 100 860 0002
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
100 860 0002
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 31,00
€ 14,88
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Denso DG-193
M10x1.0, 059963319J, Pin
DG-193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 35,3 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | 059963319J |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 126,3 |
€ 24,39
€ 15,12
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie BSG BSG 90-870-009
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
BSG 90-870-009
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 90-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
€ 6,57
€ 6,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hella 8EG 008 498-171
10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Ronde stekker
8EG 008 498-171
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| TecDoc-motornummer | 24450 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 33,75
€ 13,83
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Bremi 26506
M10x1, Ø 4mm
26506
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 4 |
| Lengte [mm] | 126,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 58,65
€ 20,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 339
M10x1, Ø 4mm
H1 339
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324114 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 29,86
€ 29,86
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571004
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571004
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
€ 39,59
€ 15,04
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900061304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900061304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 81 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| TecDoc-motornummer | 24450 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
€ 46,71
€ 17,75
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 11.80502
M10 x 1, 2 jaar garantie
11.80502
| Nettogewicht [g] | 31,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 29,31
€ 12,02
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 113 839
M 10, Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
113 839
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 265,33
€ 106,13
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 339
Pin, M10x1
H1 339
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
€ 19,71
€ 17,74
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345183
CFFB, M10X1, PIN
345183
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
| Motorcode | CFFB |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 26,12
€ 24,30
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
