Temperatuursensor voor Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) 2.4 D Diesel (55kW / 75pk)
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateurdop
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Visco-koppeling
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomp
M10x1,0, 14 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M10x1
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 027919501 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20 mm
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geclipst, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 1097757 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 1669990 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 89 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, Met afdichtring
| Schakelpunt [°C] | 88, 93 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Blauw
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Let op technische data | |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Kleur | Blauw |
- -67%
1 x 6,3 mm, Platte stekkeraansluiting, 28-A 000 001, M10 x 1
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Let op technische data | |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-A 000 001 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Oud messing |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -71%
Wit, OE
| Inschakelpunt [°C] | 93 |
| Uitschakelpunt (°C) | 88 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1990 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Blauw, Met afdichtring
| Schakelpunt [°C] | 88, 93 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Zwart, blauw
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Blauw, zwart |
- -47%
- -65%
- -38%
M10x1,0, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Zwart |
- -60%
M10x1
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
M10x1 mm, 14 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 027919501 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -27%
